pondělí 23. dubna 2018

Knižně-komiksové novinky #2

Goon 8: Dost prokletí pro všecky | Eric Powell

Tentokrát čeká Goona obtížné rozhodnutí. Konečně se dozvídá pravdu o městě na okraji Koňožroutského lesa a zjišťuje, že ho musí buď navždy opustit, anebo začít válku. Jeho nepřátelé skrytí za temnou postavou, o které se Goon domníval, že se jí už kdysi dávno zbavil, se zatím šikují... LABRAZIO JE ZPÁTKY!

Datum vydání: 12. 4. 2018
Počet stran: 144
Vazba: vázaná s přebalem

Goona můžete zakoupit zde.Goon 9: Pohroma jménem svědomí | Eric Powell

Všichni jsou seřazeni na bitevním poli, a to včetně démonického pana Trnky – zdá se, že bývalý mafiánský boss Labrazio není jediný, kdo vstal z mrtvých. A na Lonely Street se vrací další známá postava. Goon se opět setká se svou životní láskou, která mu přichází sdělit velké tajemství.

Datum vydání: 12. 4. 2018
Počet stran: 128
Vazba: vázaná s přebalemGoona můžete zakoupit zde.
Znovuzrození hrdinů DC | Geoff Johns a další

Wally West – někdejší Fid Flash a později Flash – je uvězněn mimo prostor a čas. Je ztracen v mezeře mezi dimenzemi, v důsledku Bodu zvratu, který způsobil jeho mentor, Barry Allen. Vznáší se v nicotě a jako jediný vnímá záhadu zahalující celý vesmír. Kdo jim všem ukradl deset let?

Datum vydání: 24. 4. 2018
Počet stran: 92
Vazba: brožovaná


Divné počasí | Joe Hill

Co kdyby mrak, který vypadá jako UFO, byl opravdu UFO? Co kdyby fotoaparáty opravdu uměly krást duši? Co kdyby při dešti místo kapek začaly z nebe padat ostré střepy? Čtyři mrazivé, důmyslně propracované povídky, v nichž hraje hlavní roli děsivé nadpřirozeno i neméně děsivá realita moderní společnosti – a také hrdinové z masa a kostí, kterým budete držet palce až do poslední chvíle.

Datum vydání: březen/duben 2018
Počet stran: 400
Vazba: pevná s přebalem

Žádné komentáře:

Okomentovat